PRISMALUX
oprawa-drukowana-prismalux.jpg

Prismalux jest to drukowana okładka.

TASIEMKI FIRMOWE
Tasiemki firmowe

Tasiemki firmowe to fantastyczny dodatek nadający atrakcyjności i elegancji.

WKLEJKI I WYKLEJKI
Wklajki i wyklejki

Specjalne kalendarze z notatnikiem.

Zasady

  • Kalendarze książkowe 2020
    Kalendarze książkowe 2020

Służymy pomocą w doborze kalendarzy książkowych. W celu jak najlepszej obsługi, wspólnie z Klientem ustalamy wszelkie istotne szczegóły zamówienia. Zapraszamy do kontaktu poprzez email lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się zaproponować optymalne dla Państwa kalendarze.Najszybciej odpowiadamy na pytania ofertowe które zawierają podstawowy opis kalendarza książkowego z naszej oferty i ilość, która Państwa interesuje wraz z danymi kontaktowymi: numerem  telefonu oraz emailem.  Katalogi kalendarzy są  dostępne również w wersji elektronicznej - prosimy o kontakt w tej sprawie. 

Sprzedaż nie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet, każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę handlową.
Wszelkie ustalenia dotyczące informacji reklamowej o kalendarzach książkowych na rok 2020 wymagają potwierdzenia z naszej strony.
Wszystkie ceny podane na naszych stronach są podawane w polskich złotych (PLN), są cenami netto i podane są w celach informacyjnych (niniejsze ogłoszenia są informacją reklamową) oraz nie stanowią oferty w znaczeniu Kodeksu Cywilnego. 

Zasady sprzedaży:

A1. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej pojedynczych sztuk kalendarzy książkowych.

A2. Przyjęliśmy w kalkulacjach domyślną ilość kalendarzy jako 100 szt produktów jednego formatu i objętości.

A3. Przy zakupie 100 sztuk kalendarzy tłoczenie logotypu i dostawa do Klienta zawarte są w cenie kalendarzy.

A4. Koszt i ryzyko przygotowania matrycy ponosi właściciel strony Kalendarzeksiazkowe.info. Matryce są własnością właściciela strony Kalendarzeksiazkowe.info. Istnieje możliwość zakupu matrycy wg indywidualnej wyceny. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży matrycy.

Realizacja i dostawa.

B1.Termin realizacji kalendarzy na zamówienie to 7 dni roboczych, zastrzegamy sobie jednak możliwość przedłużenia terminu realizacji kalendarzy na zamówienie do 21 dni roboczych w określonych wypadkach, o których informujemy Klienta.

B2. Termin realizacji kalendarzy na zamówienie to 30 dni roboczych, zastrzegamy sobie jednak możliwość przedłużenia terminu realizacji kalendarzy na zamówienie do 45 dni roboczych w określonych wypadkach, o których informujemy Klienta.

B3. Nasze dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskiej lub transport dedykowany. 

Zapraszamy do współpracy.


 

NOTA PRAWNA

Niniejszy serwis internetowy www ("Serwis"), w tym jego struktura i projekt graficzny, stanowią własność firmy:

Kalendarzeksiążkowe.net

ul. Wieruszowska 10, 60-166 POZNAŃ / POLSKA

zwanej dalej "kalendarzeksiazkowe.net" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody kalendarzeksiazkowe.info jest zabronione.

kalendarzeksiazkowe.info zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

kalendarzeksiazkowe.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności kalendarzeksiazkowe.info, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie.

Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji.

W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim. 
Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody kalendarzeksiazkowe.info.

Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie moga być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec kalendarzeksiazkowe.info.

 


Tagi: 2020, kalendarze, kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarze książkowe, kalendarz, kalendarzy, kalendaria, organizery, usługi introligatorskie, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, sprzedaż kalendarzy, producenci kalendarzy, kalendarz indywidualny, indywidualizacja, indywidualizowane, ksiazkowe, kalendarz polski, kalendarze dla firm, kalendarze firmowe, kalendarz ksiarzkowy, terminarz, planer, oprawy indywidualne

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com